„RUSZ SIĘ CZŁOWIEKU"

Od 5. marca do 28. kwietnia 2007 w Zespole Szkół Ekonomicznych rozgrywany był Turniej Piłki Nożnej pod hasłem: „RUSZ SIĘ CZŁOWIEKU". Organizatorami akcji, mającej zachęcić młodzież do czynnego spędzania czasu wolnego, było PZU oraz nauczyciele wychowania fizycznego ZSE.

Do turnieju zgłosiło się aż 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie 5-zespołowe grupy. W każdej grupie zespoły grały ze sobą systemem każdy z każdym, gdzie 1 mecz trwał 2x15 minut.

Po rozgrywkach grupowych, zespoły grały już systemem pucharowym o konkretne miejsca.

I. miejsce w turnieju zajęła klasa 2 TE1, która w finale pokonała w rzutach karnych klasę 3TE1, natomiast w walce o III. miejsce klasa 2 TE3 rozgromiła aż 7:0 klasę 1 LP.

Najlepszym strzelcem turnieju został bezkonkurencyjnie Krzysztof Puzio z klasy 2 TE1.

Wszyscy uczestnicy turnieju dostali pamiątkowe dyplomy, natomiast zespoły z pierwszej czwórki dodatkowo smycze na klucze.

Ponadto zwycięzcy zawodów – klasie 2 TE1 został wręczony puchar ufundowany przez Dyrektora ZSE pana Krzysztofa Osiaka.